NICE szlaban elektromechaniczny BAR

S-BAR

Szlaban elektromechaniczny do obiektów prywatnych, publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 4 m, do pracy intensywnej.
Silnik 24V z enkoderem, wbudowana modułowa centrala sterująca XBA20 BLUEBUS. Moc 300 W i moment obrotowy 100 Nm. Trwałość i niezawodność. Solidna, stalowa konstrukcja. Nowe, wytrzymałe sprężyny wyważające, gwarantujące 1.000.000 cykli pracy, ramiona o eliptycznym przekroju, odporne na silny wiatr.

M-BAR

Szlaban elektromechaniczny do obiektów prywatnych, publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 7 m, do pracy bardzo intensywnej. Silnik 24V z enkoderem, wbudowana modułowa centrala sterująca XBA3 BLUEBUS. Modułowość: szlaban współpracuje z ramionami 3, 5 i 7 m, dziêki unikalnemu systemowi łączenia ramion. Moc 150 W i moment obrotowy 300 Nm. Możliwość sterowania dwóch zsynchronizowanych ze sobą szlabanów dzięki funkcji „master/slave”. Trwałość i niezawodność. Solidna, stalowa konstrukcja. Nowe, wytrzymałe sprężyny wyważające, gwarantujące 1.000.000 cykli pracy, ramiona o eliptycznym przekroju, odporne na silny wiatr.

L-BAR

Szlaban elektromechaniczny do obiektów prywatnych, publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 9 m, do pracy bardzo intensywnej. Silnik 24V z enkoderem, wbudowana modułowa centrala sterująca XBA3 BLUEBUS. Mocny: dla ramion od 7 do 9m. Modułowość: szlaban współpracuje z ramionami 7, 8, 9 m, dzięki
unikalnemu systemowi łączenia ramion. Moc 160 W i moment obrotowy 400 Nm. Możliwość sterowania dwóch zsynchronizowanych ze sobą szlabanów dzięki funkcji „master/slave”. Trwałość i niezawodność. Solidna, stalowa konstrukcja. Nowe, wytrzymałe sprężyny wyważające, gwarantujące 1.000.000 cykli pracy, ramiona o eliptycznym przekroju, odporne na silny wiatr.

 

Pliki do pobrania: